MSD Animal Health tworzy Region Europy Środkowej!


27 kwiecień 2016

Warszawa, 27.04.2016

Mamy przyjemność poinformować, że z dniem 1 maja 2016 firma MSD Animal Health tworzy Region Europy Środkowej, w obrębie którego połączone zostają oddziały firmy z Czech, Polski, Słowacji i Węgier.

Dyrektorem  Regionu Europy Środkowej jest Dr Istvan Grof.

Utworzenie Regionu Europy Środkowej niesie za sobą wiele korzyści dla naszych partnerów w medycynie weterynaryjnej i w biznesie. Dążymy do tego, aby stać się dla Państwa jeszcze bardziej efektywnym partnerem w działaniach biznesowych. Naszym celem jest również wymiana doświadczeń i przenoszenie najlepszych praktyk w farmacji weterynaryjnej zarówno na poziomie Regionu Europy Środkowej jak również pozostałych regionów w Europie.

MSD Animal Health tworzy stanowiska Dyrektorów Regionalnych działów dla każdego z gatunków zwierząt (bydło, zwierzęta towarzyszące, trzoda chlewna oraz drób) w Regionie Europy Środkowej, aby zapewnić lepszą współpracę pomiędzy czterema krajami, jak również zintegrowane rozwiązania dla naszych klientów.
Jednocześnie chcielibyśmy podkreślić, że podczas tych działań zostaną wzięte pod uwagę zarówno specyficzne uwarunkowania dla poszczególnych krajów, jak i różnice pomiędzy poszczególnymi rynkami lokalnymi.
Poza regionalnymi dyrektorami działów powołamy również Krajowych Dyrektorów Sprzedaży dla każdego gatunku zwierząt, którzy zapewnią właściwe wykonywanie założonych działań na poziomie rynków lokalnych.

W najbliższym czasie podamy więcej szczegółów na temat zmian organizacyjnych w naszej firmie.

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Istvan Grof
Executive Director
Central Europe Region