MSD Animal Health optymalizuje i wprowadza nowy model dystrybucji w Polsce

MSD Animal Health stale weryfikuje swoje systemy i procedury, by na bieżąco zapewniać optymalny model biznesowy, który wspiera naszych klientów i ich działalność.

Po wnikliwej analizie, MSD Animal Health podjęło decyzję o zmianie modelu dystrybucji swoich produktów w Polsce. Zmiana ta usprawni łańcuch dostaw MSD Animal Health oraz pozwoli na nawiązanie bezpośredniej współpracy z klientami.

Do końca 2023 roku, produkty MSD Animal Health będą nadal dystrybuowane do zakładów leczniczych dla zwierząt za pośrednictwem sieci hurtowni.

Od 1 stycznia 2024 roku, zakłady lecznicze dla zwierząt w Polsce będą mogły zaopatrywać się w nasze produkty bezpośrednio od MSD Animal Health (Intervet Sp. z o.o.), przy wsparciu zewnętrznych partnerów logistycznych i serwisowych, Medivet SA oraz Nettle SA. Szczegółowe informacje podamy w ciągu najbliższych tygodni.

Powodem zmian jest wizja opracowania łańcucha dostaw nowej generacji, który zwiększy jakość obsługi klienta, pozwoli zwiększyć przejrzystość cen i zapewnić klientom MSD Animal Health szybszy dostęp do nowych produktów.

Grzegorz Świerczyński, Dyrektor Zarządzający MSD Animal Health w Polsce, powiedział: „Priorytetem firmy jest zapewnienie odpowiedzialnych dostaw naszych produktów, aby skutecznie zaspokajać potrzeby lekarzy weterynarii i ich klientów, przy jednoczesnym zapewnieniu dobrostanu zwierząt. Z dumą wdrażamy model dostaw nowej generacji dla produktów MSD Animal Health w Polsce. Zmiany te wyznaczają początek nowego sposobu współpracy z naszymi klientami i kreują trend wspomagający lepszą i zdrowszą przyszłość zwierząt”.

PL-NON-230800005