Innowacyjne
rozwiązania dla
dobrego zdrowia

MSD Animal Health jest wiodącym dostawcą szczepionek
i produktów do zwalczania pasożytów dla przemysłu
drobiarskiego. Naszym celem jest poprawa i ochrona
zdrowia, dobrostanu oraz wydajności drobiu.

Współczesny przemysł drobiarski potrzebuje innowacyjnego  podejścia do nękających go chorób. Dlatego w MSD Animal Health opracowujemy produkty i usługi, które realnie wpływają  na poprawę wydajności i rentowności stad.

Aby jak najlepiej realizować potrzeby naszych klientów, zespół  ds. drobiu staje się ich partnerem, wspólnie z nimi poszukując  sposobów skutecznej ochrony przed chorobami czy minimalizowania strat produkcyjnych w stadach.


Najlepsi w profilaktyce

Naszym najważniejszym priorytetem jest zapobieganie chorobom, nim staną się one śmiertelne – pomaga nam w tym najwszechstronniejsze dostępne na rynku portfolio produktów. Angażujemy się także w inne istotne strategie profilaktyczne, w tym diagnostykę, programy odnowy biologicznej i nadzór nad chorobami. Utrzymanie zwierząt w zdrowiu minimalizuje potrzebę ich leczenia. Jesteśmy pasjonatami i dążymy do posiadania najlepszego know-how w zakresie badań, produktów i usług ukierunkowanych na profilaktykę.

Innowacyjni dzięki nauce

Wiemy, że nowocześni producenci potrzebują stale ulepszanych rozwiązań, dlatego niezmiennie inwestujemy w nowatorskie badania i rozwój. Nasze odkrycia nie pochodzą jednak wyłącznie z laboratoriów – to klienci tacy jak Ty pomagają nam identyfikować trendy mające wpływ na zdrowie zwierząt. Twoje spostrzeżenia pomagają nam w ciągłym doskonaleniu – zapewnianiu bezpieczeństwa żywności oraz optymalizacji naturalnego potencjału wzrostu zwierząt. Pracujemy, aby pomóc zapewnić światu zasobne i przystępne cenowo dostawy żywności, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego.

Skoncentrowani
na dobru zwierząt

Dobrostan zwierząt inspiruje wszystko, co robimy-od pionierskich produktów i metod dostaw po pomoc naszym klientom w optymalizacji ich strategii zarządzania. Wyznaczamy nowe trendy i standardy, które poprawiają komfort i opiekę w branży drobiarskiej. Czujemy się odpowiedzialni za to, aby zwierzęta, które nas żywią, były hodowane w komforcie, wolne od chorób, stresu i bólu. Pomaga nam w tym wiedza i nauka. Wierzymy, że to, co jest dobre dla zwierząt, jest dobre dla nas wszystkich.

PL-NON-210400013