Godne zaufania źródło kompleksowych rozwiązań w dziedzinie zdrowia zwierząt.

MSD Animal Health jest globalną, opartą na badaniach firmą, która rozwija, wytwarza oraz zaopatruje rynki na całym świecie w produkty weterynaryjne oraz profesjonalny serwis. Oferujemy jedno z najbardziej innowacyjnych portfolio, obejmujące produkty w zakresie zapobiegania, leczenia oraz zwalczania chorób dla większości zwierząt hodowlanych i towarzyszących.

Jesteśmy proaktywną, opartą na zdrowych podstawach firmą, o szerokim zakresie działania, z dużym doświadczeniem i dorobkiem naukowym, o wciąż rosnącym globalnym zasięgu.

Mamy biura w ponad 50 krajach, skąd z sukcesem prowadzimy nasze działania dla ponad 140 krajów, dysponując przy tym siecią fabryk oraz instytutów badawczych na całym świecie.

Naszym celem jest tworzenie wartości, dzięki której moglibyśmy mieć ważny udział w sukcesie naszych klientów. Mówiąc krótko, naszym celem jest zdobywanie zaufania naszych klientów każdego dnia. Poprzez uważne wsłuchiwanie się w głos naszych udziałowców, umieszczając jednocześnie w centrum naszej uwagi satysfakcję klienta, dostarczamy innowacyjnych, wysokiej jakości, ale przede wszystkim ukierunkowanych na rozwiązanie problemu, produktów oraz usług dla sektora zwierząt hodowlanych oraz towarzyszących.

Poprzez konsekwentną dbałość o zachowanie najwyższych standardów jakości, profesjonalizmu oraz uczciwości, naszym celem jest stać się partnerem z wyboru dla lekarzy weterynarii, producentów oraz właścicieli zwierząt.

Nasze produkty oraz serwis stwarzają możliwość właścicielom zwierząt towarzyszących aby cieszyć się wspólnie spędzonym z nimi czasem, natomiast zwierzęta hodowlane zachować w znakomitej kondycji zapewniając w ten sposób bezpieczne, zdrowe i łatwo dostępne źródło żywności